X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

میگم تا چشت در آد

نتایج نظرسنجی ها در قسمت شناسنامه

ایرانیان موفق !

سلام دوستان 

یه چند وقتی میشه که بعضی از دوستان اقدام به شهرت دزدی می کنن و با شایعه پراکنی , افراد معروفی که نام و یا فامیلیشون ذره ای شبیه ایرانی ها باشه رو به ایران میچسبونن . 

اینجا می خوام یه چندتایی ایرانی الاصل موفق رو براتون معرفی کنم ! 

 

۱-مونیکا بلوچی : در واقع نام اصلی مونیکا , مونا بوده و در کودکی ساکن استان سیستان و بلوچستان بوده است که پس از مهاجرت به ایتالیا نام و فامیل خود را به مونیکا بلوچی تغییر داد ! 

 

۲-عابدی پله : عابدی یه بهتر بگم سعید عابدی متولد شهر آبادان می باشد و از آنجایی که در دوران کودکی بسیار خوب فوتبال بازی میکرد بچه محل ها لقب پله به وی اعطا کردند . بعدها پس از مهاجرت خانواده ی عابدی به کامرون سعید نام خود را به عابدی پله تغییر داد و در تیم ملی فوتبال این کشور خوش درخشید .

 

۳-صوفیا لورن : صوفیا یا بهتر بگم صفیه احمدوند متولد خرم آباد در استان لرستان میباشد . پس از مهاجرت , وی را لورن (یا همان لر هستن) مخاطب قرار میدادند و به خاطر لهجه ای که داشتن صفیه را صوفیا خواندند . 

 

۴-آندره آغاسی : ایشون هم که همانطور از اسمشان پیداست اصلیتی ایرانی دارند . آندره در سنین کودکی از ایران رفت و شناسنامه ی آمریکایی گرفت . این تنیسور خوزستانی در مصاحبه ای اعلام کرده بود که نسبت خانوادگی با نعمت الله آغاسی دارد و نعمت الله آغاسی نیز این موضوع را تایید کرده بود . 

 

۵-دیوید نعلبندیان : تنیسور ایرانی الاصل آرژانتینی ! دیوید یا همان داوود در خانواده ای زحمت کش به دنیا آمد . نام فامیل او از شغل پدربزرگش برداشته شده که همان بستن نعل به پای اسب بوده است . 

 

۶-آرمین فن بیورن : این آهنگساز و دی جی مطرح جهان هم اصلیتی ایرانی دارد . آرمین در خانواده ای فقیر در جنوب شهر تهران دیده به جهان گشود ولی امروز پله های ترقی را یک به یک طی کرد و نام ایران و ایرانی را در جهانیان طنین انداز کرد . 

 

۷-کارلوس کی روش : کارلوس کی روش یا همان کورس کوروش نیز از دیگر نوابغ ایرانی است که البته در موزامبیک به دنیا آمده و در پرتغال بزرگ شده است . گفته می شود خانواده ی کورس کوروش در هنگام جنگ جهانی دوم به موزامبیک سفر کرده اند . ولی امروز باز به خاک کشور عزیزمون بازگشته است . 

 

۸-رومن آبراموویچ : نام اصلی رومن در واقع رامین ابراهیمی است . این سرمایه دار و تیم دار مطرح جهان در دوران کودکی در یک واکسی در سه راه آذری مشغول به کار بود ولی پس از مهاجرت به روسیه رمز و راز پول درآوردن را کشف کرد و امروز در زمره ی ثروتمندترین افراد جهان قرار گرفته است . 

 

۹-زلاتان ابراهیموویچ : سلطان که به لهجه ی سوئدی زلاتان خوانده میشود در رشت متولد شد . سلطان ابراهیم آبادی تنها ۷ سال داشت که به سوئد رفت و در آنجا به یکی از کامل ترین مهاجمان دنیای فوتبال بدل شد . او در مصاحبه ای بازی در پرسپولیس را رویای خود نامیده است و احتمال بازگشت این فوق ستاره به کشورمان وجود دارد . 

 

۱۰-ریهانا : ریهانا خواننده ی مطرح ایرانی الاصل امریکاییست . گفته می شود ریهانا یا همان ریحانه اصلیتی بندر عباسی دارد و خود او نیز این مطلب را تایید کرده است .  

 

۱۱-یوهان سباستین باخ : یوهان از پدری آذری و مادری آلمانی متولد شد . البته در کتابی نوشته شده که فامیلی اصلی این موزیسین مطرح جهان "بنگر" بوده که به زبانی آذری "باخ" ترجمه شده بود .


     

چشت درآد الهی , نکن اینکارو .  

اگه مرغ همسایه غاز نبود هیچوقت اینکارو نمیکردید . 

پ.ن : این مطلب احتمالا ادامه خواهد داشت ... 

تاریخ ارسال: یکشنبه 22 مرداد‌ماه سال 1391 ساعت 23:11 | نویسنده: محمد | چاپ مطلب 22 نظر