X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

میگم تا چشت در آد

نتایج نظرسنجی ها در قسمت شناسنامه

سوالات مسخره و بی جواب

سلام دوستان 

بعضی سوالات مسخره هستن که مطمئنا همگی بهش برخورد کردین . سوالاتی بدون جواب که از بیخ و بن مشکل دارن . اگه بخوایم از بچگی شروع کنیم همیشه سوال "باباتو دوست داری یا مامانتو" برامون آزار دهنده بود که همیشه با یه لبخند ریز میگفتیم هر دوتاشونو . 

جواب الان من : مامانتو 

از دیگر سوالات مذکور میتوان به این پرسش نیز اشاره کرد : "عمو دندونات کو ؟ موش خورده؟

و در جواب سر را به زیر انداخته و با لحنی نیمه خندون میگفتیم : نه عمو . افتاده ! 

جواب الان من : چون خیلی زشته از نوشتنش معذورم !   

بزرگتر که شدیم و به مدرسه رفتیم سوالی جدیدتر تحت عنوان "عمو چندتا بیست گرفتی" عرض اندام کرد , نمیدونم این سوال چه پایه و اساسی داشت و یا در جواب دقیقا باید چه عددی رو میگفتیم . اون موقع با همون لبخند ریز احمقانه و البته با کمی غرور میگفتیم زیادتا !  

جواب الان من : تا دیروز ۲۱ عدد بیست داشتم , یعنی  ۲.۹۳ بیست در هفته ! که اگه به همین روند ادامه بدم میتونم رکورد ۱۰۳ بیست در یکسال تحصیلی که دست انیشتین میباشد رو بشکونم .  

در ادامه با بزرگتر شدن و رسیدن به مقاطع بالاتر تحصیلی سوالی آزار دهنده تحت عنوان "چندتا دوست دختر داری؟" نمایان شد . خب البته در اون برهه ی زمانی خودم به شخصه از ماتحت الاغ سر در نمی آوردم چه برسه به اینکه دوست دختر داشته باشم . و در جواب با همون لبخند احمقانه ی مذکور میگفتم : هیچی !  

جواب الان من : واقعا این سوال هیچ جوابی نداره . 

سن رفته بالاتر و دیگه یه جورایی وارد آدما شدیم . غرورمون شکل گرفته و به هر چیزی واکنش نشون میدیم و یه جورایی خودمون رو شخصیت والا میدونیم . اما ناگهان سوالی موشک مانند به برجکمون میخوره و میرینه به هر چی پیش خودمون ساخته بودیم . "عمو پس این چه تیپ و موییه که داری ؟" . 

تنها فرق جوابمون با جوابای قبلی اینه که اون لبخند احمقانه رو نداریم و در حالی که میخوایم خومونو ریلکس نشون بدیم در جواب میگیم این الان مد روزه . 

جواب الان من : این تیپ هر چی که باشه از تیپ ضایع تو بهتره , با اون دمپایی و جوراب سفیدت !  

از دیگر سوالات مسخره اینه که وقی داری آهنگ خارجی گوش میکنی یکی سر برسه و بگه که "معنی اینو میدونه چیه ؟ میدونی چی میگه ؟

این جور سوالات بسیارند که در این مطلب به گوشه ای از اونها اشاره کردم .  

به نظر شما جواب منطقی در برابر این سوالات چی میتونه باشه ؟

 

 

تاریخ ارسال: پنج‌شنبه 12 مرداد‌ماه سال 1391 ساعت 12:22 | نویسنده: محمد | چاپ مطلب 14 نظر